تبلیغات

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا: تعهدات بنیاد به کارکنان در حال پیگیریست

مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا وظیفه اصلی بنیاد تعاون را ارائه خدمات و تسهیلات به کارکنان نیروی انتظامی برشمرد و گفت: اجرای تعهدات بنیاد تعاون به کارکنان با جدیت تمام در حال پیگیری است.

به گزارش سرویس انتظامی ایسنا، سردار محمدعلی نوری‌نژاد در سفر به استان البرز ، ارائه خدمات به کارکنان با تامین منابع پایدار و قابل وصول را یکی از اولویت های فرمانده نیرو و هیئت رئیسه ناجا عنوان و خاطرنشان کرد: اجرای تعهدات بنیاد به کارکنان و آسودگی خاطر آنان هدف اصلی ما در سال جاری است.

سردار نوری نژاد سال 95 را شروعی دوباره برای اجرایی کردن برنامه های بنیاد دانست و تاکید کرد: در همین راستا برای تامین تسهیلات مسکن کارکنان در سال جاری اعتبار مناسبی پیش بینی شده است.

وی در ادامه با بررسی مسائل و موارد مرتبط با مجتمع های در حال احداث از جمله مجتمع 5000 واحدی شهر جدید هشتگرد که مدتی است کار اتمام پروژه به تعویق افتاده است دستورات و راهکارهای لازم را ارائه داد و گفت: رایزنی های زیادی برای تامین اعتبار این پروژه عظیم صورت گرفته و با تامین اعتبار ، منازل آن در آینده نزدیک در اختیار کارکنان انتظامی استان البرز قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا با اشاره به اولویت های ناجا در سال جدید به موضوع مسکن و پرداخت تسهیلات مسکن در قالب کد 62 افزود: درصورت تامین اعتبار، 75 درصد تسهیلات مسکن و 50 درصد وام ازدواج کارکنان انتظامی استان در سال جدید پرداخت خواهد شد.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار نوری نژاد هدف از سفر به استان‌ها را شناسایی کامل تعهدات بنیاد به کارکنان و جلب همکاری مسئولان استانی عنوان و تاکید کرد: با بررسی دقیق نقاط قوت و ضعف و با برنامه ریزی و تلاش مضاعف به تعهدمان عمل خواهیم کرد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز