تبلیغات

ستاره پرسپولیس فصل بعد می ماند؟

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، قبل از جري بنتسون، آخرين تجربه خريد مهاجم خارجي در پرسپوليس به امضاي قرارداد با يك بازيكن صد و چند كيلويي ختم شده بود؛ بازيكني كه حتي براي تكان خوردن در زمين مسابقه نيز با مشكل روبه‌رو بود اما با «تشخيص» حميد درخشان، پيراهن پرسپوليس را بر تن مي‌كرد.

عجيب نبود اگر در روزهاي اول حضور بنتسون در پرسپوليس، هواداران با بدبيني به اين خريد نگاه كنند، حتي سابقه بازي او براي تيم ملي هندوراس نيز چندان قانع‌كننده به نظر نمي‌رسيد.

آقاي مهاجم در 5 هفته اول فقط 18 دقيقه براي پرسپوليس بازي كرد و هفت هفته طول كشيد تا براي اولين بار در تركيب تيمش فيكس شود. او در مسابقه حساس با سايپا به زمين فرستاده شد و دو اخطار گرفت.

با بي‌خيالي زمين را ترك كرد و مردِ منفور هواداران باشگاه شد، حتي برانكو كه ده‌ها بار پاي اشتباهات سوشا و بنگر ايستاده بود، او را در كنفرانس خبري‌اش زير سؤال برد. حالا همه عليه بنتسون بودند و دوران او در پرسپوليس تمام شده به نظر مي‌رسيد اما اين مهاجم بار ديگر همه را غافلگير كرد.

از پنالتي بازي با ملوان تا دو گل در جنگِ سنگي اهواز. از شمال تا جنوب. حالا بايد ديد برانكو او را براي فصل بعد انتخاب خواهد كرد يا اينكه از پرسپوليس خواهد رفت.

116

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز