تبلیغات

اقدام به خودکشی مرد جوان پس از تیراندازی به همسرش

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، سید احمدبیگی بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران گفت: حسب گزارش کلانتری 134 شهرک غرب امروز عصر ساعت 19 هنگام تعطیلی شیفت کاری بیمارستان عرفان یک مرد حدودا 35 ساله به جلوی بیمارستان عرفان مراجعه کرده و با همسرش متولد 1362 که از پرسنل اتاق عمل بیمارستان عرفان است شیفت وی تمام شده  به سمت پارکینگ جلوی بیمارستان می روند.

وی ادامه داد: هر دو نفر سوار خودرو سمند نقره ای متعلق به خانم می شوند، زن پشت فرمان و شوهرش هم کنار وی می نشیند؛ زن جوان ماشین را برای حرکت روشن می کند اما ناگهان شوهرش با  اسلحه کمری کوچکی که همراه داشته به سمت همسرش نشانه می رود. شوهر دو گلوله به سر همسرش زده سپس یک گلوله هم به سر خودش زده که نگبان بیمارستان و پارکینگ و افراد حاضر صدای شلیک را شنیده سمت آنها می روند و می بینند اسلحه در دست مرد جوان.

احمدبیگی افزود: سریع آنها را به داخل بیمارستان منتقل کرده اند و هر دو با سطح هوشیاری پایین در اتاق عمل هستند و حال هر دو وخیم است؛ اینجانب با ماموران بررسی صحنه جرم و آگاهی در محل حاضر و دستور لازم صادر شد ضمنا آن دو یک فرزند هشت ساله دارند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز