تبلیغات

اکران پرحاشیه فرزند هاشمی در سینما استقلال خرم آباد /جوانان لرستانی حماسه نهم دیماه را تکرار کردند

ساعت: 21:09 منتشر شده در مورخ: 1395/02/07 شناسه خبر: 716852

آرایش جدید اصلاحات با توسل به فتنه در لرستان:

همزمان با ورود فائزه هاشمی به صحنه تبلیغات انتخابات لرستان، مردم خرم اباد با حضور در صحنه و تنگ کردن عرضه بر فتنه گران، حماسه نه دی را تکرار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بیان روز، علی رغم اینکه برخی از اصلاحات سعی دارند محمد بیرانوندی را بعنوان کاندیدای اصلاحات در انتخابات مطرح کنند ولی در عمل حضور چهره های سیاسی در صحنه تبلیغات برای مرتضی محمودوند کاندیدای دیگر اصلاحات باعث سردرگمی واختلاف در بین اصلاحات شده است.

امروز لرستان بار دیگر یادآور حماسه نهم دیماه بود. ورود فائزه هاشمی به فرودگاه خرم آباد، با اعتراض جوانان لرستانی و دانشجویان مواجه شد و دامنه این اعتراضات گسترده تر شد و به سینما استقلال محل برگزاری جلسه رسید.

سفرحاشیه دار فائزه هاشمی به لرستان

این در حالی که فرزندان هاشمی رفسنجانی هر کدام  که به هر شهرستانی برای امور سیاسی و انتخاباتی سفر می کنند با اعتراضات زیادی روبرو می شوند ولی در مقابل، مسئولان در این خصوص سکوت کرده اند و بدون توجه به این مسائل، مجوز های سخنرانی این افراد را صادر می کنند.

طبق شنیده ها فائزه هاشمی با مجوز مستقیم مسئولان ارشد دولتی برای سخنرانی به لرستان آمده که این مصداق بارز دخالت دولت در انتخابات است.

سفرحاشیه دار فائزه هاشمی به لرستان

«ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند»، «هاشمی این آخرین پیام است حزب الله لرستان آماده قیام است»، «لبیک یا امام خامنه ای» و «مفسد اقتصادی حیا کن لرستان را رها کن» شعارهای معترضین به سفر فائزه هاشمی به لرستان بود که در میدان کیو محل سینما استقلال سر داده شد.

 انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز