تبلیغات

ویدیچ: از موفقیت زلاتان در منچستریونایتد تعجب نکردم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع پیشین منچستریونایتد از موفقیت زلاتان ابراهیموویچ در این تیم متعجب نشده است. 

به گزارش وبسایت نود، نمانیا ویدیچ که بین سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۴ پیراهن منچستریونایتد را بر تن کرد در جدیدترین مصاحبه خود ضمن تمجید از زلاتان ابراهیموویچ که در این فصل موفق شده ۲۸ گل برای یونایتد بثمر برساند عنوان کرده از موفقیت این بازیکن ۳۵ ساله در اولدترافورد متعجب نشده است. 

ویدیچ به وسایت رسمی منچستریونایتد گفته:

چند باری مقابل زلاتان بازی کردم و همیشه می دانستم که او بازیکن بزرگی است. او در باشگاه های زیادی بازی کرده و همیهش توانسته گل بزند و جام های زیادی فتح کند. بنابراین درخشش او در منچستر مرا متعجب نکرد اما از اینکه در ۳۵ سالگی می تواند در همه بازی ها به میدان برود و گل بزند متعجب شدم. 

فوتبال انگلیس با دیگر کشورها فرق دارد اما زلاتان خودش را به این لیگ تطبیق داده و در طول فصل با ثبات بوده است. بنابراین تحت تاثیر او به خصوص ذهنیت و اراده اش قرار گرفتم. هر هفته بازی کردن و گلزنی در ۳۵ سالگی آسان نیست چون من ۳۵ ساله هستم و حقیقتا یک مقدار از فوتبال خسته شدم و به استراحت نیاز دارم.

بنظر می رسد زلاتان هنوز از فوتبال بازی کردن لذت می برد و در زمین احساس خوبی دارد. او هیچ وقت در طول دوران فوتبالش به سرعت متکی نبوده و نشانه خوبی مبنی بر احتمال بالای درخشش او در فصل بعد هم است. امیدوارم زلاتان مصدوم نشود تا بتواند به درخشش خودش برای منچستر ادامه دهد. او در بازیسازی به تیم کمک می کند و در داخل محوطه خطرناک است. 

۲۰۳۱

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز