تبلیغات

اسماعیل‌پور: امیدوارم در بین ۳ بازیکن برتر باشم/ چند پیشنهاد از اروپا و آسیا دارم

ملی پوش فوتسال ایران می گوید قرار گرفتن بین ۱۰ بازیکن برتر جهان افتخاری است که نصیب ایران شده و اگر در پایان نظرسنجی در بین سه بازیکن قرار بگیرد، خوشایند خواهد بود.

احمد اسماعیل پور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انتخابش به عنوان کاندیدای عنوان برترین بازیکن جهان، گفت: خوشحالم که این افتخار را بدست آوردم و آن را مدیون بازیکنان و مربیانی هستم که در سال ۹۵ در کنارم بودند و مرا پشتیبانی کردند. امیدوارم این موفقیت ها برای تیم ملی و شخص خودم ادامه دار باشد. خدا را شکر سالی که گذشت برای من بسیار رویایی بود و امیدوارم در سال ۹۶ هم اتفاقات خوب برای فوتسال بیفتد و دوباره قهرمانی آسیا را تکرار کرده و پرچم ایران را بالا نگه داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که فکر می کند چه رتبه ای در بین ۱۰ بازیکن برتر جهان کسب کند، اظهار کرد: همین که جزو ۱۰ بازیکن قرار گرفتم، برایم افتخار است؛ نمی توانم حدس بزنم چندم می شوم اما اگر جزو سه بازیکن برتر شوم برایم خوشایند و خوب است.

ملی پوش فوتسال ایران همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا از ایرانی‌هایی که در نظرسنجی فوتسال پلنت حق رای دارند،‌ انتظار دارد به او رای بدهند، گفت: هر کسی که حق رای دارد، می تواند رای خودش را دهد اما جدا از اینکه این افتخار، افتخار فردی است، معتقدم متعلق به فوتسال ایران و کشورمان است و امیدوارم کسانی که حق رای دارند مرا لایق بدانند و به من رای دهند.

بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان همچنین درباره برنامه‌اش برای فصل پیش رو، عنوان کرد: قراردادم با گیتی‌پسند تمام شده و فعلا در حال استراحت هستم. روزهای خوبی در اصفهان و در کنار مردم خوب این شهر داشتم و امیدوارم گیتی پسند همیشه موفق باشد.

اسماعیل پور با بیان اینکه چند پیشنهاد خارجی دارد به ایسنا گفت: از کشورهای آسیایی مثل چین و چند تیم اروپایی پیشنهاد دارم اما باید بگویم به خاطر شرایط خانوادگی ام دوست دارم در ایران بازی کنم.

ملی پوش فوتسال که با تیم ملی در جام جهانی روی سکوی سوم قرار گرفت و توپ برنز مسابقات را نیز بدست آورد، در پایان مطرح کرد: از فدراسیون فوتبال گلایه دارم چون با وجود کسب مقام سومی جهان هنوز نه پاداشی داده اند و از امکانات هم خبری نیست. قول هایی قبل از جام جهانی به ما دادند اما متاسفانه عمل نکردند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز