تبلیغات

رفع مشکل پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد در سال 95

نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس گفت: در سال 94 با دولت رایزنی در خصوص تخصیص اعتباری برای پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد در بودجه خود داشتیم که در این راستا، دولت مبلغی را از جدول 18 یعنی از محل واگذاری کارخانجات و سهام شرکت های دولتی به این امر اختصاص داد.

حسین امیری خامکانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، با اعلام این خبر افزود: از آنجایی که ممکن بود واگذاری ها به صندوق بازنشستگان فولاد در سال 95 محقق نشود و حقوق بازنشستگان کماکان با مشکل روبرو باشد با رایزنی های انجام شده با رییس مجلس، رییس جلسه، کمیسیون تلفیق بودجه مجلس و دولت، کمیسیون تلفیق مجلس و دولت متعهد شدند که تخصیص اعتبار از جدول 18 تحقق پیدا کند و پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در دولت قبل بعضی از شرکت هایی که زیان‌ده بودند به شرکت بازنشستگان فولاد واگذار شدند بیان کرد: این امر باعث شد تعهد پرداختی بعضی از شرکت‌های فولادی همانند ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان به صندوق بازنشستگی قطع شود.

امیری تصریح کرد: در گذشته صندوق بازنشستگان فولاد هر ماهه اعتباری را از این شرکت ها دریافت می کرد و می‌توانست ماهانه حقوق بازنشستگان خود را پرداخت کند.

نماینده مردم زرند و کوهبنان با بیان اینکه هرچند در دولت جدید معوقات بازنشستگان کمتر شد ولی متاسفانه همچنان در پرداخت حقوق دچار مشکل هستند، ادامه داد: همه ساله تلاش می کردیم که در بودجه سنواتی، دولت مبلغی را جهت پرداخت حقوق بازنشستگان اختصاص دهد و در این خصوص راه های متعددی را طی کردیم.

امیری گفت: در سال 94 با دولت رایزنی در خصوص تخصیص اعتباری برای پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد در بودجه خود داشتیم که دولت مبلغی را از جدول 18 یعنی از محل واگذاری کارخانجات و سهام شرکت های دولتی اختصاص داد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز