تبلیغات

شکست نامزدی که از عکس اولادی سوءاستفاده کرده بود!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، وقتی انتخابات مجلس شورای اسلامی در قائمشهر برای تعیین دومین نماینده مردم این شهرستان به دور دوم کشیده شد، پیش بینی این بود که کمال علیپور، نماینده قائمشهر در مجلس قبلی به راحتی مقابل سیدعلی ادیانی راد، نماینده دوره قبل تر پیروز شود و به مجلس راه یابد اما دیروز این ادیانی بود که با فاصله ای نزدیک علیپور را شکست داد و نماینده مجلس شد، آن هم در حالی که خیلی ها از علیپور حمایت کردند.

 

در قائمشهر گفته می شود یکی از دلایلی که باعث شکست علیپور شد این بود که مردم قادیکلا به ادیانی رای دادند.

 

برابر با شنیده های ما، از آن جایی که کمال علیپور بعد از درگذشت مهرداد اولادی، عکس این زنده یاد را در تبلیغات خود منتشر کرد و این حرکت با اعتراض دوستان و دوستداران اولادی همراه شد، برخی مردم، به خصوص اهالی قادیکلا و محله های بهشتی محله، پل هوایی، پل سه تیر، جمنان، آبمال، سیدنظام و ... در اعتراض به استفاده علیپور از عکس اولادی، به او رای ندادند و باعث شدند نامزدی که پیروزی اش قطعی به نظر می رسید مقابل ادیانی شکست بخورد.

 

همزمان با خاکسپاری اولادی در قادیکلا، برگه های تبلیغاتی منتشر شده بود که عکس اولادی را کنار نام کمال علیپور نشان می داد و این حرکت باعث ناراحتی قائمشهری ها شده بود.

رادنیوز

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز