تبلیغات

پیگیر برخورد با شبکه های تلگرامی همسریابی هستیم

ناصر صبحی قراملکی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان در زمینه برخورد با سایت ها و شبکه های همسریابی وظیفه ای ندارد افزود: با این حال اقداماتی را در این زمینه انجام داده ایم و پیگیر سایت ها و شبکه های همسریابی هستیم.

وی ادامه داد: نهادهای نظارتی باید به موضوع سایت های همسریابی ورود کنند زیرا بیشتر این سایت ها و کانال ها نه از دستگاه های مسئول مجوزی دارند و نه از افراد دارای صلاحیت استفاده می کنند و این از مشکلات اساسی ما در ساماندهی سایت های همسریابی است.

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان در مورد برخورد با کانال های تلگرامی از جمله کانال «خواستاگرام»، تاکید کرد: اگرچه وظیفه ذاتی ما برخورد با سایت های همسریابی و شبکه های تلگرامی فعالی در این زمینه نیست اما اقداماتی را در این زمینه انجام داده ایم و مذاکراتی را با نهادهای مسئول داشته ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از گسترش سایت های مختلف با موضوع همسریابی که بیشتر آنها فاقد مجوز از نهادهای مسئول بودند، به تازگی شاهد رشد پدیده کانال های همسریابی در شبکه ارتباطی تلگرام هستیم که تنها یکی از آنها بیش از 30 هزار عضو دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز