تبلیغات

پرسپولیس با این وضعیت مقابل گسترش به مشکل می‌خورد

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ناصر محمدخاني مي‌گويد: تيم نفت در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا در فصل قبل هم بيشتر از ضدحمله استفاده مي‌كرد و به گل مي‌رسيد. زردپوشان تهراني دقيقاً در ديدار با پرسپوليس با همان روش هميشگي بازي كردند و با دفاع فشرده و روش اتلتيكومادريدي موفق شدند پرسپوليس را مقابل ديدگان هواداران شكست دهند.

مهاجم اسبق پرسپوليس افزود: دروازه‌بان پرسپوليس در هنگام ضدحمله و گل اول نفت، بي‌جهت از دروازه بيرون آمد و با اين كار به نوعي موجبات گل اول حريف را فراهم آورد. پست من مهاجم بوده، به همين دليل خوب مي‌دانم وقتي گلري در موقع حمله از دروازه خارج مي‌شود، كار را براي تيم مقابل راحت مي‌كند.

محمدخاني تأكيد كرد: پرسپوليس بايد به نفت ضدتاكتيك مي‌زد و اجازه مي‌داد اين تيم از لاك دفاعي خارج شده و جلو بيايد. بدون شك با اجراي چنين تاكتيكي، پرسپوليس مي‌توانست به تيم نفت ضدتاكتيك زده و حداقل با يك تساوي به كارش پايان بدهد. با گرفتن يك امتياز، پرسپوليس به جاي سقوط تا رده سوم در صدر جدول قرار مي‌گرفت.

محمدخاني ادامه داد: سرنوشت قهرماني در دست پرسپوليس بود اما با شكست مقابل نفت، قهرماني پرسپوليس كمي به اما و اگر كشيده شد. پرسپوليس بايد در وهله نخست، دفاعش را محكم كند كه گل نخورد. بدون شك اگر پرسپوليس دفاعش را محكم نكند، در مقابل گسترش هم با مشكل مواجه خواهد شد.

خبر ورزشی

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز