تبلیغات

سرم که هیچ، جانم را هم برای پرسپولیس می‌دهم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مهدي طارمي به عنوان شاه‌مهره پرسپوليس در اين فصل روزهاي پرفراز و نشيبي را پشت‌سر گذاشت و حالا براي موفقيت بايد مسموميت غذايي و حاشيه‌ها را هم دريبل بزند. به قول رضا نورمحمدي براي ضربه زدن به پرسپوليس بهترين راه به حاشيه بردن طارمي است و شايد همين مساله باعث شده که هر رفتار جوان اول پرسپوليس زير ذره‌بين قرار بگيرد. فقط کافي بود تا طارمي براي ديدار مقابل صبا روي نيمکت برود تا حرف و حديث‌ها شروع شود و بگويند طارمي به خاطر دايي اين کار را کرده يا از اين‌جور حرف‌ها. طارمي که در آخرين گفت‌وگوي مطبوعاتي‌اش با «گل» اعلام کرده بود که ديگر مصاحبه نمي‌کند، تا حالا هم به حاشيه‌ها جوابي نداده اما شايد جالب باشد واکنش طارمي در قبال اين حرف و حديث‌ها را بدانيم. در حالي که ملي‌پوشان پرسپوليس به اردوي تيم‌ملي رفته‌اند، يک روز قبل از اعلام اسامي تيم‌ملي، يکي از بازيکنان بزرگ تيم پس از جلسه‌اي که طارمي با برانکو داشته بود، با او صحبت مي‌کند و مهاجم گلزن پرسپوليس در پاسخ به اين بزرگ تيم مي‌گويد: «جلسه خوبي بود و برانکو براي پرسپوليس هم پدر است و هم سرمربي.»

مهدي که حسابي از جلسه با برانکو روحيه گرفته بود، به اين بزرگ تيم مي‌گويد: «در اين دو سال آن‌قدر حرفه‌اي شدم که متوجه شرايط زندگي حرفه‌اي شده باشم. باور کن هيچ‌کس از من حرفه‌اي‌تر زندگي نمي‌کند و خود تو در جريان زندگي من هستي و مي‌بيني که چطور زندگي مي‌کنم.»

طارمي که خيلي‌ها عنوان کرده‌اند برانکو به شدت از او عصباني است، خلاف اين موضوع را به اين بازيکن مي‌گويد: «همه ما و خود تو مي‌داني که بدون برانکو الان مدعي قهرماني نبوديم. متاسفانه براي ضربه زدن به پرسپوليس از کاه کوه مي‌سازند. با برانکو نه اختلاف دارم و نه سوءتفاهم و خودت شاهد هستي که در اين فصل چند بار با مصدوميت بازي کرده‌ام، فداي سر هوادار. من عاشق پرسپوليسم؛ سرم که هيچ، جانم را هم براي پرسپوليس مي‌دهم. هرچه دارم از هواداران پرسپوليس است.»

طارمي که بعد از بازي با صبا عنوان شد که با دايي درگوشي صحبت کرده، در اين باره هم واکنش نشان مي‌دهد و به هم‌تيمي‌اش مي‌گويد: «تو خودت با علي‌آقا کار کردي. مگر مي‌شود او را ببيني و سرت را پايين بيندازي و بروي؟ نمي‌دانم با مطرح کردن اين حرف‌ها دنبال چه مي‌گردند! مطمئنم دايي هم از قهرماني پرسپوليس خوشحال مي‌شود.»

بازيکن بزرگ پرسپوليس هم به طارمي روحيه مي‌دهد و مي‌گويد: «هر چقدر تمرکزت را بيشتر روي تمرين و کار بگذاري، خودت موفق‌تر مي‌شوي. مطمئنا هر چقدر ما فوتباليست‌ها زحمت بکشيم، پولش به جيب خود ما مي‌رود. همه ما پشت تو هستيم و از تو حمايت مي‌کنيم. نگران اين حرف و حديث‌ها هم نباش و به کارت با جديت ادامه بده.»

روزنامه گل

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز