تبلیغات

واقعيت ماجراي اقدام به خودكشي در بيمارستان ميلاد

پس از اين اتفاق ناگوار و بررسي سوابق در اورژانس و گزارش پزشك معالج كاشف به عمل مي آيد كه بيمار در زمان معاينه اوليه با اعلام اينكه اعتياد دارد از پزشك معالج تقاضاي تزريق مرفين نموده كه پزشك معالج نيز آن را موكول به انجام آزمايشات و سونوگرافي و ارائه نتيجه آنها مي نمايد.

رئيس اورژانس بيمارستان ميلاد پرده از واقعيت ماجراي اقدام به خودكشي يك بيمار 50 ساله در اورژانس اين بيمارستان برداشت.

به گزارش عصر خبر، دكتر مرتضي مرداني با بيان اينكه بيمار ياد شده عصر جمعه و با مشكل دل درد به اورژانس بيمارستان ميلاد مراجعه مي كند، گفت: وي بلافاصله پذيرش شده و توسط متخصص جراح عمومي ويزيت گرديده است.

وي بيان داشت: متخصص جراح عمومي به منظور تشخيص علت بيماري دستور سونوگرافي، آزمايش و عكس مي دهد.

 رئيس اورژانس بيمارستان تصريح كرد: به حكايت بازبيني دوربين هاي مداربسته  بيمار نه تنها در اجراي دستورات درماني پزشك معالج  براي انجام سونوگرافي، آزمايش و عكس به واحدهاي مربوطه مراجعه نمي كند بلكه بدون هدف، دقايقي در اطراف پنجره و پله هاي طبقه فوقاني اورژانس قدم مي زند؛ به گونه اي كه فردي از مراجعين به علت مشكوك شدن به رفتار وي مراتب را به حراست بيمارستان اطلاع داده و انتظامات نيز به دليل مشكوك شدن به اينكه فرد مذكور به دنبال جايي براي مصرف مواد مخدر مي باشد او را به خارج بيمارستان هدايت مي نمايند. ليكن حدودا 30 دقيقه بعد نامبرده با وجود داشتن همراه و اينكه قطعا همراهان وي شامل دو مرد از وضعيت روحي و جسمي بيمار مطلع بوده اند با عزم و تصميم قبلي و با درآوردن كاپشن خويش به جهت عدم شناسايي خويش توسط ماموران انتظامات ورودي اورژانس مستقيما به آخر راه پله هاي اورژانس رفته و بلافاصله خود را به پايين پرتاب مي نمايد.

رئيس اورژانس بيمارستان ميلاد خاطر نشان كرد: بعد از اين قضيه بيمار بلافاصله به اتاق عمل منتقل شده و پس از عمل جراحي در حال حاضر در بخش مراقبت هاي ويژه بستري مي باشد.
رئيس بخش اورژانس ادامه داد: پس از اين اتفاق ناگوار و بررسي سوابق در اورژانس و گزارش پزشك معالج كاشف به عمل مي آيد كه بيمار در زمان معاينه اوليه با اعلام اينكه اعتياد دارد از پزشك معالج تقاضاي تزريق مرفين نموده كه پزشك معالج نيز آن را موكول به انجام آزمايشات و سونوگرافي و ارائه نتيجه آنها مي نمايد. بنابراين برخي از گزارشات مبتني بر اينكه بيمار به علت نپرداختن هزينه ويزيت نشده است خلاف واقع و كذب محض و نشر اكاذيب  بوده و قبض پذيرش شماره 30713437 سند 3420374 مبني بر پرداخت مبلغ سي هزار تومان هزينه ويزيت از سوي بيمار مؤيد آن است. لازم به توضيح است بيمار و همراهانش پس از معاينه اوليه مراجعه اي به واحدهاي درماني مربوطه  و يا سوپروايزر و مديريت كشيك نداشته اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز