تبلیغات

استقبال معنادار مردم از احمدی نژاد در کرمان/ فعلا ورود نمی کنم!

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق، همزمان با روز جهان کارگر و روز معلم، طی سخنانی در اجتماع با شکوه مردم جیرفت به بحث در باره آزادی به عنوان فصل مشترک همه ارزشهای الهی یاد کردو افزود: مستکبران اصرار دارند که همه ظرفیت های علمی و فناوری ، منابع ثروت و قدرت و ابزار تهاجمی صرفا در انحصار آنان باشد. در حالی که ملت ها در استفاده از استعدادهای ذاتی و خدادادی خود برای تامین نیازهای طبیعی و پیشرفت و توان دفاعی شان ، آزاد نیستند و به شدت و با خشونت منع و محدود می شوند.

محموداحمدی نژاد در این دیدار که به منظور گرامی داشت یادواره شهدای سادات جیرفت برگزارشده بود، گفت:مردم این دیار از دیرباز تاریخ همواره موحد، خداپرست و بدنبال ارزش های انسانی و الهی بوده اند و یکی از زیباترین تمدن های بشری را پایه گذاری کرده اند.

وی افزود:دنیا می داند زیباترین و درخشان ترین دوران تمدنی تاریخ، در این منطقه است در این خطه، هنر و زیبایی های انسانی در مراتب بالا در زندگی روزمره مردم حضور پررنگ داشته است.


تصویر/ حضور پرشور مردم در مصلای جیرفت کرمان برای استقبال از احمدی نژاد

وی بیان کرد:کشورهای استعمارگر آزادند به مردم ظلم کنند ولی مردم مظلوم کشورهای دیگر آزاد نیستند اعتراض کنند. احمدی نژاد با اشاره به برداشت 2 میلیاردی آمریکایی ها از حساب ایران، یادآورشد: اگر دست توی جیب مردم ایران کردید ماهم باید دست توی جیب شما کنیم اگر زدید باید بخورید.

احمدی نژاد با اشاره به روز معلم گفت :شهید مطهری نمونه آزادی است. این شهید عزیز تمام عمرش را صرف آزادی مردم کرد ومعلمان پرچمداران آزادی هستند.

وی افزود:مستبکران وغارتگران جهانی آرزوی ازبین بردن آزادی مردم ایران را به گور می برند.

احمدی نژاد با اعلام اینکه متجاوزان وخودخواهان بدانند در آینده جای رانخواهند داشت خاطرنشان کرد:این خواب آشفته استمارگران خوابی بیش نیست.


وی با اشاره به اینکه من هم مثل شما زندگی ساده ای دارم گفت:شرایط اقتضا می کند من فعلا ورود نکنم.

رئیس جمهور سابق  با اعلام اینکه آینده ای روشنی برای ملت ایران می بینم گفت :کسی نمی تواند مانع این آزادی وافتخار شود. وی در پایان به مردم وعده دوباره برگشتن به جنوب استان را داد.

گفتنی است کانال "دولت بهار" نزدیک به احمدی نژاد با انتشار تصاویر زیر از محوطه بیرونی محل سخنرانی رئیس جمهور سابق، استقبال مردمی از احمدی نژاد را کم نظیر خواند.

135

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز