تبلیغات

بازدید سرزده وزیر صنعت از کارخانجات سامسونگ

روز گذشته، محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم، هیئت همراه و رییس سازمان صنعت، معدن تجارت استان تهران، بصورت سرزده از کارخانجات تولیدی تلویزیون، مانیتور و لباسشویی سامسونگ بازدید نمود.

به گزارش اطلس خبر، طی این بازدید، محمدرضا نعمت زاده نکات مختلفی را به مدیران این شرکت بیان و راهکارهایی در رابطه با افزایش عمق تولید و بومی سازی فناوری ارائه شد. در این مجموعه تولیدی بیش از ۲۵۰۰ نفر نیروی متخصص ایرانی مشغول به کار بوده که در کنار آنها برای نزدیک به ۳۰.۰۰۰ نفر بطور غیرمستقیم اشتغالزایی شده است.

طی این بازدید سرزده، وزیر محترم، از سرمایه‌گذاری های صورت گرفته در رابطه با ماشین آلات خطوط تولیدی ابراز رضایت نموده و خواستار اهتمام افزونتر  مدیران در افزایش عمق تولید، انتقال تکنولوژی و بومی سازی آن شدند. این گروه تولیدی در سالهای گذشته اقدامات موثری در راستای افزایش اشتغال و تولید با استاندارد های روز دنیا نموده و مدیران آن، در این بازدید متعهد شدند که تلاش افزونتر خود را در این موارد بکار گیرند.

بازدید سرزده وزیر صنعت از کارخانجات سامسونگ
ضمنا با توجه به برنامه از پیش اعلام شده به وزارت صنعت معدن و تجارت در راستای افزایش عمق تولید محصولات خانگی، این شرکت اقدام به خرید تجهیزات و ماشین آلات بروز دنیا برای تولید انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید نموده که روند نصب، راه اندازی و بهره برداری از آنها در ماه های پیش رو انجام خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز