تبلیغات

خیابان هنر در ایستگاه‌ شهر آفتاب برپا مي شود

معاون فرهنگي و اجتماعي شرکت بهره‌برداري مترو تهران گفت: همزمان با برگزاري بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي كتاب خیابان هنر در ایستگاه مترو شهر آفتاب برپا مي شود.

به گزارش شركت بهره برداري مترو تهران، محمد صائبي افزود: معاونت فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري مترو تهران به مناسبت برگزاري نمايشگاه بين المللي كتاب اقدام به برپايي خیابان هنر با حضور جمعي از هنرمندان در ایستگاه مترو شهر آفتاب كرده است.

وي برگزاري بازي هاي سالم و مفرح در محوطه بيرون ايستگاه شهر آفتاب را يكي ديگر از اقدامات فرهنگي مترو در اين ايام برشمرد و افزود: اين كار با همكاري سازمان ورزش شهرداري تهران در فضاي باز ايستگاهي شهر آفتاب انجام مي شود تا شهروندان در كنار نمايشگاه كتاب لحظات مفرحي را سپري كنند.

صائبي در پايان به برخي ديگر از اقدامات فرهنگي مترو اشاره كرد و گفت: آموزش شهروندي در خصوص سوار و پياده شدن مسافران در قالب سرود توسط نوجوانان و در كنار آن برنامه هاي پرده خواني و نقالي نيز در ايام نمايشگاه كتاب برگزار خواهد شد.

براین اساس خیابان هنر از تاریخ 15 تا 25 ارديبهشت در ايستگاه شهر آفتاب داير است

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز