تبلیغات

توصیه‌ای به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب

قائم مقام شرکت بهره‌برداری متروی تهران با اعلام این که مترو، بهترین وسیله برای بازدید از نمایشگاه کتاب «شهر آفتاب» است، گفت: به همه شهروندان تهرانی توصیه می‌کنیم به منظور بازدید از نمایشگاه کتاب از خط 3 مترو که به ایستگاه متروی «شهر آفتاب» منتهی می شود، استفاده کنند.

به گزارش سرویس«شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مهندس علی عبدالله پور افزود: مسافرانی که از خط 3 مترو از ایستگاه آزادگان در جنوب غرب تا ایستگاه شهرک قائم در شمال شرق تهران استفاده می کنند، با توجه به استقرار اتوبوس در پایانه نعمت آباد، می توانند بدون تعویض خط از هر یک از ایستگاه های این خط، عازم نمایشگاه شوند.

بنابراعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، وی با تأکید بر این که خط 3 مترو در نهایت به ایستگاه متروی آزادگان به عنوان آخرین ایستگاه منتهی می شود، خاطرنشان کرد: مسافران این خط با استفاده از اتوبوسهای مستقر در پایانه نعمت آباد می توانند به مقصد نمایشگاه کتاب «شهر آفتاب» ادامه مسیر داده و سریع تر و راحت تر از این نمایشگاه بازدید کنند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز