تبلیغات

اشتباه کردم از پرسپولیس جدا شدم و حالا آرزو دارم به این تیم برگردم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رضا حقیقی لیگ پانزدهم را در صبای قم آغاز کرد اما با جدایی از جمع شاگردان علی دایی پس از 6 هفته به سوفان‌بوری تایلند پیوست که به دلیل مصدومیت پیش از شروع لیگ این کشور به ایران بازگشت تا به آسیب دیدگی خود رسیدگی کند. او که مدتی است برای تیمی بازی نکرده حالا با رفع مصدومیت دوباره دلتنگ بازگشت به میدان و بازی کردن برای پرسپولیسی شده که دو فصل در آن حضور داشته است:

«بدون تعارف و رودربایستي دلم بدجور هواي پرسپوليس رو كرده. خيلي دلم واسه اون زماني كه پرسپوليس بودم تنگ شده ولي اين رو هم مي‌دونم كه خودم مقصر بودم، خودم باعث شدم كه از تيم محبوبم دور بشم ولي يادتون نره كه ما همه انسانيم و جايز الخطا هستيم ولي اينكه يه نفر بعد اشتباهي كه مي‌كنه خودش بفهمه كارش اشتباه بوده اين خيلي خوبه، البته تو اين مدت هم خيلي‌ها بهم گفتن پول‌پرست و بي‌غيرت و اين حرفا... ولي بخدا قسم من واسه پول از پرسپوليس جدا نشدم. فقط در همين حد بگم و كسي هم كه از اين جدايي لطمه خورد من بودم نه پرسپوليس چون پرسپوليس ٤٠ ميليون هوادار داره كه مثل كوه پشتشن. به خدا پنج‌شنبه بعد بازي با نفت وقتي تيم شكست خورد و ديدم مردم هنوز دارن تيم رو تشويق مي‌كنن بغض كرده بودم و حسرت اون روزايي كه با پرسپوليس داشتم رو خوردم ولي اشكال نداره. بالاخره هركسي تو زندگيش اشتباه مي‌كنه ولي اشتباه من يكم بزرگتر از بقيه اشتباها بود. از همين جا از همه‌ي پرسپوليسی‌هايي كه از من ناراحت شدن عذر خواهي مي‌كنم. اميدوارم كه من رو ببخشند با اينكه بيشترين ضربه رو باز من خوردم نه مردم و پرسپوليس، به هرحال من از بچگي سرخ بودم، الان هم هستم و ان‌شاالله سرخ هم مي‌ميرم. فقط يه آرزوي فوتبالي ديگه تو زندگيم دارم، اونم اينه كه دوباره واسه عشقم بازي كنم. در ضمن اين رو هم مطمئن باشيد كه پرسپوليس قهرمان ميشه و جام مال هادي و هاني و هاناست، انشالله»

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز