تبلیغات

اخراجی‌های اینتر مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت، تیم فوتبال اینتر نام چهار تن از بازیکنان فعلی خود را در فهرست کسانی قرار داده است که در پایان فصل باید نراتزوری را ترک کنند و این چهار بازیکن عبارتند از: الکس تی‌یس، فلیپه ملو، آدم لیائیچ و استوان یووتیچ.

هر چهار بازیکنی که گاتزتا از آنها به‌عنوان اخراجی‌های پایان فصل اینتر نام برده است، بازیکنانی هستند که در ابتدای فصل جاری به نراتزوری پیوستند، اما آن‌طور که باید و شاید نتوانستند نظر اعضای کادر فنی نراتزوری را جلب کنند و ظاهراً باشگاه قصد ندارد آنها را یک فصل دیگر نگه دارد.

به نوشته گاتزتا دلواسپورت، علاوه بر این چهار بازیکن یک نفر دیگر هم از بازیکنان فعلی روبرتو مانچینی از نراتزوی جدا می‌شود که این بازیکن یا فلیپه ملو خواهد بود یا گری مِدل. مِدل از لیگ روسیه و آرژانتین پیشنهاد دارد و به‌همین دلیل ممکن است از جمع شاگردان مانچو خارج شود. گفته می‌شود تصمیم نهایی درباره انتقال مدل به‌نظر خود او بستگی دارد و ظاهراً این بازیکن به ماندن در اینتر راغب است و به این ترتیب احتمال فروخته شدن ملو بیشتر است، بازیکنی که بازی‌های خشن او در این فصل بارها اینتر را به دردسر انداخت.

اینتر تا پیش از این قصد داشت قرارداد تی‌یس را با پرداخت 8.5 میلیون یورو قطعی کند، اما این باشگاه فعلاً قصد انجام چنین کاری را ندارد، چرا که منتظر است تکلیف انتقال کانر ارکین، دفاع چپ ایتالیایی فنرباغچه به ایتالیا به‌عنوان بازیکن آزاد مشخص شود. در مورد لیائیچ هم چنین داستانی وجود دارد، اگرچه روبرتو مانچینی به این هافبک هجومی صرب علاقه دارد. اینتری‌ها این گزینه را دارند که با پرداخت 11 میلیون یورو به رم، قرارداد لیائیچ را قطعی کنند، اما این رقم برای آنها در شرایطی که در تلاش هستند اور بانگار را از سویا بخرند، رقم بالایی محسوب می‌شود.

یووتیچ آخرین بازیکنی است که ممکن است از نراتزوری جدا شود. تصور می‌شود که اینتر در نظر دارد او را با شرایطی مشابه به شرایط ژردان شاقیری، به فروش برساند به‌نحوی که قرارداد او را با پرداخت 14.5 میلیون یورو به منچسترسیتی قطعی کند، اما بلافاصله او را به تیمی دیگر که احتمالاً اتلتیکومادرید خواهد بود، بفروشد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز