تبلیغات

از آن مهدی تا این مهدی/ استدلال عجیب برای تمدید قرارداد طارمی

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"،علي‌اكبر طاهري در مورد شرايط مهدي طارمي اظهارنظر كرده و گفته او اگر يكي، دو سال ديگر راهي اروپا شود برايش بهتر است. اين اتفاق در حالي رخ مي‌دهد كه برانكو هم چندي پيش اظهارنظر مشابهي به زبان آورد و از طارمي خواست يك فصل ديگر در پرسپوليس بماند، خودش را پيدا كند و بعد لژيونر شود! اينكه مسووان باشگاه پرسپوليس تلاش مي‌كنند طارمي را براي تمديد قراردادش متقاعد كنند كاملا قابل درك و توجيه است، اما استدلال‌هايي از اين دست كه هرچقدر ديرتر به اروپا بروي موفق‌تري، چندان منطقي به نظر نمي‌رسد. به هر حال فوتبال ايران در حال حاضر ستاره‌هاي كم‌سالي مثل سردار آزمون و عليرضا جهانبخش را در اروپا دارد كه آينده درخشاني براي آنها پيش‌بيني مي‌شود. تحليل طاهري و برانكو در حالي مطرح مي‌شود كه دست بر قضا بالا رفتن سن، يك آفت براي مطرح شدن ستاره‌ها در فوتبال اروپا محسوب مي‌شود.

مهدوي‌كياي 21ساله

فراموش نكنيم در همين باشگاه پرسپوليس ستاره جواني مثل مهدي مهدوي‌كيا ظهور كرد كه به خصوص با گلزني در داربي حسابي دل هواداران را برد. مسلما پرسپوليسي‌ها هم دل‌شان مي‌خواست مهدي مدتها در كنارشان باقي بماند، اما «كيا» در 21سالگي راهي بوخوم شد و راهي را پيش پاي خودش باز كرد كه انتهايش، انتخاب به عنوان يكي از 11بازيكن برتر تاريخ باشگاه هامبورگ بود. گرچه نمي‌توان اين موضوع را هم ناديده گرفت كه سبك زندگي بازيكنان نيز در رقم خوردن آينده حرفه‌اي آنها موثر است. براي بازيكني مثل طارمي، شايد توجه به اين موضوع از هر چيز ديگري مهم‌تر باشد./بانک ورزش/110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز