تبلیغات

دختر مدل ایرانی به خاطر ساسی مانکن تا پای مرگ رفت

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، ساسی مانکن که چند ماهی است از ایران خارج شده و به خوانندگی در دنیای غرب مشغول است چند روزی بحث داغ فضای مجازی شده است.

این خواننده یک ماه پیش در صفحه اینستاگرام خود پرده از دوستی خود با دختر جوانی برداشت که این دوستی بعد از یک ماه پایان یافت.

در پی تمام شدن رابطه ساسی مانکن با این دختر در ترکیه که همزمان فیلم خود را با دختر مدل ایرانی مقیم امریکا منتشر کرده بود، وی را در شرایط روحی بدی قرار داد تا جایی که دختر 2 بار خود را تا پرتگاه مرگ پیش برد و به کمک دوستانش از مرگ حتمی نجات یافت و با پخش کردن فیلم ویدئو خود در فضای مجازی باعث به‌وجود آمدن جو متشنج خود و ساسی مانکن و دختر دیگری شد.

هرکدام از این دو دختر و ساسی مانکن جداگانه در صفحه اینستاگرام از خود دفاع کرده‌اند و همدیگر را به شدت زیر سؤال برده‌اند.

کارشناسان مسائل اجتماعی بر این باورند چنین سرنوشت هایی نشان از روابط ناسالم بوده و دختران و پسران جوان با ناآگاهی از نتیجه تصمیماتشان پای در مسیری می گذارند که مقصدی جر ناکجا آباد نداشته و آنان را در منجلاب هایی غیر قابل بازگشت فرو می برد.

رکنا/ 2022

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز