تبلیغات

درگیری شدید اسدی و قنبرزاده در کوچه فدراسیون فوتبال

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اتفاق عجیب در روزهای آخر ریاست کفاشیان در فدراسیون فوتبال کم نیفتاد؛ از درگیری لفظی عزیزی‌خادم و اسدی در هیأت‌رئیسه بگیرید تا درگیری شدید مدیرعامل نفت و دبیرکل در کوچه فدراسیون فوتبال!

ماجراي درگيري دومي بسيار جالب بوده است. داستان هم از جايي شروع مي‌شود كه بحث درباره اينكه رئيس با يك‌دوم يا دوسوم آرا انتخاب شود، در اتاق دبيركل بين او و قنبرزاده بالا مي‌گيرد.

دو طرف در اتاق با هم درگيري لفظي شديدي پيدا مي‌كنند. قنبرزاده اما اتاق دبيركل را ترك مي‌كند ولي درگيري در ادامه به كوچه فدراسيون كشيده مي‌شود و اين درگيري به قدري شديد است كه كاركنان فدراسيون از جمله مسئولان حراست به خيابان مي‌ريزند تا دو طرف را جدا كنند اما تا آنها برسند، درگيري اين دو شدت پيدا كرده و حتي آستين كت مديرعامل نفت تهران پاره مي‌شود!

با دخالت كاركنان فدراسيون اين دو نفر از هم جدا مي‌شوند و در همان حال كلماتي به هم مي‌گويند. موضوع به گوش كفاشيان مي‌رسد و از طرفين مي‌خواهد تا اين آبروريزي را يك‌جوري جمع كنند.

خبر ورزشی

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز