تبلیغات

پنج دقیقه با مدافعان حرم در نمایشگاه کتاب

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ یکی از نکات جالب نمایشگاه کتاب امسال، برگزاری نمایشگاه مدافعان حرم در کنار این نمایشگاه است. در نمایشگاه مدافعان حرم، مخاطب در مدت پنج دقیقه در موقعیت جنگ مدافعان حرم با مزدوران تکفیری و داعشی قرار می‌گیرند و پیامها، سختیها، و جنایتهایی که به مدافعان حرم وارد می‌شود را از نزدیک با دیدن نمایش «پرفورمنس آرت» می‌بینند.این نمایش تنها پنج دقیقه وقت مخاطبین را می‌گیرد.
نمایشگاه مدافعان حرم دارای غرفه‌های متنوعی برای آشنایی بهتر مخاطبان با فضای جنگ است از جمله، غرفه کتاب مدافعان که دربارۀ وصیت نامه شهدای مدافع حرم است، غرفه عکاسی مدافعان حرم که در این غرفه نمادهای مدافعین حرم تبعین شده و علاقه‌مندان در آن به عنوان مدافع حرم افتخاری عکس می‌گیرند.
در سایر غرفه‌ها، کارهای متنوع دیگری ازجمله بافت پرچم برای حرم حضرت زینب (س) توسط مردم، ساخت سردیس مدافعان حرم، کیوکسهای رسانه‌های دیجیتالی برای انتقال اطلاعات و پیامها به تلفن همراه و فلش علاقه مندان در حال برگزاری است.
انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز