تبلیغات

تمدید صدور کارت خرید کالای ویژه فرهنگیان

بانک ملی ایران اعلام کرد

تمدید صدور کارت خرید کالای ویژه فرهنگیان

» سرویس: بازار - خبر بازار

مهلت صدور کارت‌های اعتباری خرید کالای ایرانی ویژه کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش توسط بانک ملی ایران تا پایان اردیبهشت‌ماه جاری تمدید شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، این کارت‌ها با سقف اعتباری 60 میلیون ریال از سوی بانک ملی برای آن‌ دسته از کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش که درخواست کتبی خود را به ادارات کل ذی‌ربط در آموزش‌وپرورش ارایه کرده‌اند، صادر می‌شود.

این کارت برای خرید کالا دارای یک دوره اعتبار سه‌ماهه است که در طول این مدت دارندگان کارت می‌توانند از مراکز و فروشگاه‌های تعیین شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت کالای مصرفی بادوام تولید داخل را خریداری کنند. این کارت‌ها برای کارکنانی که حقوق ماهیانه آنان کمتر از 15میلیون ریال باشد، صادر می‌شود.

نرخ سود این کارت‌ها 12درصد و دوره بازپرداخت آن نیز یک دوره 24 ماهه است. همچنین برای دریافت کارت‌های یادشده نیازی به حضور متقاضی برای تشکیل پرونده در شعب بانک ملی ایران و ارایه ضامن و وثیقه نبوده و کارت‌ها پس از ارسال فایل مشخصات کارکنان، صرفا با گواهی کسر از حقوق گروهی از سوی وزارت آموزش و پرورش، صادر و در شعبه تعیین شده از سوی متقاضی در اختیار وی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز