تبلیغات

15 برنامه جدید احمدی نژاد برای انتخابات 96

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، احمدی‌نژاد برنامه‌هایی برای سال 96 دارد که سفرهای استانی اش نمونه‌ای از آن است. او به جیرفت و کرمان و... می‌رود تا حامیانش را به دور خود جمع کند و شعار یارانه ۲۵۰ هزار تومانی یا استخدام بدهد.

آن طور که روزنامه «آرمان» مطلع شد احمدی‌نژاد تا پایان سال جاری ۱۵ سفر استانی خواهد داشت به عبارتی ۱۵ شعار انتخاباتی جدید از این طیف متولد خواهد شد. این شعارها با هوشمندی بر حسب مشکلات جامعه تنظیم می‌شود مانند دو شعار قبلی که یکی پس از شایعات درباره قطع یارانه‌ها از سوی احمدی‌نژاد سر داده شد و شعار دوم هم که درباره اشتغال داده شد در برهه‌ای بود که بحث بیکاری مطرح می‌شد. به نظر می‌رسد برخی از حامیان احمدی‌نژاد با اطلاع از شعارهای جدید احمدی‌نژاد، پیش از اعلام آنها به فضاسازی می‌پردازند، مثلا مصاحبه کرده و از قطع یارانه انتقاد می‌کنند تا وقتی احمدی‌نژاد شعار یارانه ۲۵۰ هزار تومانی سر داد در نزد بخشی از افکار عمومی وجهه بالایی کسب کند. / نامه نیوز

202

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز