تبلیغات

عکس نوشته/ گلچینی از بیانات رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز پاسدار

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  پایگاه خبری لادیز؛ به مناسبت فرا رسیدن روز پاسدار، گلچینی از بیانات مقام معظم رهبری به صورت عکس نوشته جهت مشاهده و دانلود بر روی این پایگاه خبری منتشر شد.

 

 

من اصرار دارم که شما عزیزان پاسدار در هر جا هستید، روح و حقیقت مسأله‌ی پاسداری و سپاه پاسداران را مورد توجه قرار دهید.

22/08/1378

انقلاب، زنده و پویاست. پاسدار انقلاب، پاسدار چنین موجود زنده و پویا و متحرک و پیشرونده‌ای است. اگر این نبود، تا کنون انقلاب اسلامی و نظام اسلامی باید ده کفن پوسانده باشد. اما موجود زنده را نمی‌شود دفن کرد و از تحرک باز داشت؛ زنده است و زنده خواهد ماند.

24/06/1381

 

 

روز پاسدار - این عنوان شیرین و زیبا و فراموش‌نشدنی - است. عنوان پاسدار، یادگار روزهای افتخار برای همه‌ی دوران تاریخ ما در آینده، و یادگار لحظه‌های حساس این انقلاب است؛ که اگر پاسدار نبود، هیچ چیزی نبود و هیچ چیزی نمی‌ماند.

29/11/1369

 

مهمتر از نام پاسدار، عنوان واقعی  و روحیه‌ی پاسداری است. بد است که ما با نام پاسدار، کسی را داشته باشیم که آنچه در ذهنش نمی‌گذرد، پاسداری از اسلام باشد و برایش مسائل شخصی و خودی مطرح باشد. اینها ارزشی ندارد.

10/10/1369

 

 

 

انتهای پیام /

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز