تبلیغات

جزییات پیراهن ویژه جشن قهرمانی احتمالی پرسپولیس +عکـس

ساعت: 07:20 منتشر شده در مورخ: 1395/02/23 شناسه خبر: 733410

نماد ستاره در این پیراهن به نشانه کسب دهمین قهرمانی پرسپولیس در رقابت های لیگ برگزار شده در ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ - پیراهن قهرمانی پرسپولیس در فصل 95-94 توسط آل‌شپرت طراحی گردید تا در صورت قهرمانی این تیم در جشن قهرمانی احتمالی پرسپولیس مورد استفاده قرار بگیرد.

 

 در ادامه جزییات این پیراهن را از سایت آل اشپورت می‌خوانید.

 

نماد ستاره در این پیراهن به نشانه کسب دهمین قهرمانی پرسپولیس در رقابت های لیگ برگزار شده در ایران است.

 

بر روی ستاره جلوی پیراهن سال آخرین قهرمانی پرسپولیس به میلادی نوشته شده است و در زیر آن سال های قهرمانی پرسپولیس در لیگ فوتبال ایران به ترتیب نوشته شده است. یک ستاره طلایی به نشانه 10 قهرمانی پرسپولیس در بالای لوگوی باشگاه نقش بسته است و از این به بعد عضو جدید پیراهن پرسپولیس خواهد بود. نوشته یادمان قهرمانی پرسپولیس در فصل 95-94 به همراه تاریخ و محل برگزاری دیدار آخر پرسپولیس در فصل جاری در زیر لوگو نوشته آلشپرت قرار گرفته است. شماره 24 به یاد زنده یاد هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس در جلو و پشت پیراهن و روی شورت چاپ شده است. در پشت پیراهن نیز نوشته CHAMPIONS در جای نام بازیکن و نوشته "به عهدی که با تو بستیم پایبند بودیم" در پایین شماره نوشته شده است که به تعهدی که بازیکنان و اعضای تیم پس از درگذشت هادی نوروزی کاپیتان محبوب پرسپولیس برای قهرمانی داده بودند اشاره دارد. یکی از جزییات ویژه این پیراهن نقش بستن نام بازیکنان این فصل تیم پرسپولیس به همراه نام سرمربی این تیم برانکو ایوانکوویچ زیر شماره در پایین پشت پیراهن است.

 

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز