تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

فرزندان شهدای مدافعین حرم در اولویت ثبت نام مدارس شاهد

محمدحسین کفراشی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ثبت ‌نام اینترنتی  دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد از اول خرداد آغاز می شود.

وی افزود: فرزندان شهدا و جانبازن مدافعین حرم در اولویت ثبت نام مدارس شاهد هستند هر پرونده  دانش آموزی که مورد تایید بنیاد شهید قرار گیرد در مدارس شاهد و ایثارگر ثبت نام خواهد شد.

مدیرکل دفتر امور شاهد و امورایثارگران وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: شهدا و جانبازان مدافعین حرم چون تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند فرزندان آنان نیز از امتیاز ویژه ای برای ثبت نام در مدارس شاهد و ایثارگر برخوردار می شوند.

ردیف مستقل  برای تامین شهریه مدارس شاهد و ایثارگر در بودجه 95

کفراشی درباره ی ردیفی مستقل در بودجه سال 95 برای تامین شهریه مدارس شاهد و ایثارگر گفت: بنیاد شهید  برای نخستین بار ردیفی برای تامین شهریه مدارس شاهد و ایثارگر پیش بینی کرده است.

وی افزود:این ردیف مستقل به آموزش وپرورش کمک می کند تا کیفیت مدارس شاهد و ایثارگر را ارتقا دهیم و برای دانش آموزان کلاس های فوق برنامه  کیفی برگزار کنیم.

 

 

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز