تبلیغات

فرزندان شهدای مدافعین حرم در اولویت ثبت نام مدارس شاهد

محمدحسین کفراشی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ثبت ‌نام اینترنتی  دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد از اول خرداد آغاز می شود.

وی افزود: فرزندان شهدا و جانبازن مدافعین حرم در اولویت ثبت نام مدارس شاهد هستند هر پرونده  دانش آموزی که مورد تایید بنیاد شهید قرار گیرد در مدارس شاهد و ایثارگر ثبت نام خواهد شد.

مدیرکل دفتر امور شاهد و امورایثارگران وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: شهدا و جانبازان مدافعین حرم چون تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند فرزندان آنان نیز از امتیاز ویژه ای برای ثبت نام در مدارس شاهد و ایثارگر برخوردار می شوند.

ردیف مستقل  برای تامین شهریه مدارس شاهد و ایثارگر در بودجه 95

کفراشی درباره ی ردیفی مستقل در بودجه سال 95 برای تامین شهریه مدارس شاهد و ایثارگر گفت: بنیاد شهید  برای نخستین بار ردیفی برای تامین شهریه مدارس شاهد و ایثارگر پیش بینی کرده است.

وی افزود:این ردیف مستقل به آموزش وپرورش کمک می کند تا کیفیت مدارس شاهد و ایثارگر را ارتقا دهیم و برای دانش آموزان کلاس های فوق برنامه  کیفی برگزار کنیم.

 

 

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز