تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

آتش سوزی در پاساژ جواهر

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، جلال ملکی در رابطه با این حادثه گفت: ساعت ۱۶:۲۶ دقیقه پنجشنبه آتش سوزی گسترده ای اعلام شد. ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تنفسی و نردبان در کمتر از دو دقیقه خود را به محل رساندند. محل حادثه پاساژ سه طبقه طلا و جواهری در خیابان هنگام ۲۰ متری شمیران نو بود.

وی ادامه داد: به گفته مغازه داران حدود ۷۰ مغازه داخل این پاساژ قرار داشت که ۲۰ مغازه در طبقه همکف و محل آتش سوزی قرار داشت. آتش ۴ مغازه را در برگرفته بود و از سقف کاذب مغازه ها در حال سرایت بود. حدود ۱۰ نفر از مشتری ها و مغازه داران داخل پاساژ محبوس شده بودند.

سخنگوی آتش نشانی تهران با اشاره به اینکه دود غلیظی در پاساژ جمع شده بود، ادامه داد: شعله های آتش بلافاصله خاموش شد و همزمان افراد محبوس شده در پاساژ بیرون آورده شدند. دود غلیظی در فضای پاساژ جمع شده که عملیات خارج کردن آن ادامه دارد. علت حادثه در دست بررسی است.

آنا/2016

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز