تبلیغات

جنایتی بزرگ با مادر توسط پسر مست

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، مارک استفانز44 ساله چاقوی 6 اینچی را در  مغز مادر 67 ساله‌اش فرو کرد و بعد ضربات متعدد چاقو را به سر و صورت مادرش زد اما با همه این‌ها  اقدام به قاتل را انکار می‌کند.

به گزارش یوکی نیوز دلیل قتل مادر انتقاد او از پسرش به دلیل استفاده از مشروبات الکلی بوده است. طبق گزارش پزشکی قانونی مقتول 38 جراحت چاقو بر سر و صورتش داشت و با همه این‌ها پسر به دلیل اینکه هشیار نبوده و کنترلی بر روی کارهای خود نداشته می‌گوید قاتل نیست.

این قاتل مادرش را در منزلشان در بریجند در بریتانیا به قتل رساند و در محاکمه هیئت منصفه وی را مجرم شناخت. او تنها 11 روز پیش به خانه مادرش نقل مکان کرده‌بود چرا که در ازدواجش ناموفق بود و به روی همسر سابقش چاقو کشیده بود به همین دلیل آنها طلاق گرفتند.

او مادرش را در حالت ناهشیاری شیطان مسلم خواند و حتی پس از قتل تنها کاری که انجام داد کشیدن ملحفه‌ای بر روی مادرش بود و اینکه تاصبح روز بعد به خواب برود. او در حال حاضر در زندان به سر می‌برد تا قاضی جلسه نهایی دادگاه را برگزار کند.

2022

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز