تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

دردسرهای دانش آموزان ۲ دبستان دخترانه و پسرانه در یک مدرسه

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، روایت چهارم دبستان نوربخش استان یزد به دانش آموزان 2 دبستان دخترانه و پسرانه این مدرسه اختصاص دارد. 

دبستان پسرانه با حدود 350 دانش آموز و مدیریت مصطفی زارع  و دبستان دخترانه با حدود 350 دانش آموز و مدیریت مهناز زارع اداره می شوند.  

این خواهر و برادر توانستند در کنار یکدیگر، 2 دبستان دخترانه و پسرانه را به خوبی مدیریت کنند و از پس خیلی از مشکلات برآیند‌؛ هر چند هنوز با دردسرهایی مواجهند.

این 2 دبستان به صورت گردشی فعالیت می کنند؛ به این شکل که یک هفته دانش آموزان پسر در نوبت صبح و دانش آموزان دختر در نوبت عصر در مدرسه حضور دارند و هفته بعد بالعکس می شود و این روند ادامه دارد.

دوشیفته بودن مدرسه در زمستان دردسر بیشتری دارد چراکه دانش آموزان نوبت عصر هنگام بازگشت به خانه با تاریکی هوا مواجه می شوند که برای دانش آموزان نوبت عصر مناسب نیست.

یکی از معلمان مدرسه می گوید: خروج دانش آموزان نوبت صبح از مدرسه مشکل دیگر ماست که همیشه تعداد زیادی دانش آموز از جنس مخالف مقابل درهای مدرسه ایستادند.

کمبود جا از مشکلات دیگر مدرسه است. مهناز زارع مدیر دبستان دخترانه نوربخش می گوید: با توجه به اینکه دانش آموزان دبستانی داریم و ارزشیابی آنها توصیفی است ،  پرونده بچه ها در کلاس درس در کمدهایی قرار دارد که  پرونده های رنگ صورتی برای دختران و رنگ آبی برای پسران است.

انتهای پیام/ 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز